Naše Truhlárna 

V rámci naší chráněné dílny ToZařídíme se nám podařilo posunout náš projekt ještě
o kousek dál. Zřídili jsem vlastní truhlárnu. Práce se dřevem je něco nadčasového, ale tak aby bylo funkční, moderní a splnilo veškeré očekávání našich zákazníků. 

Vyrábíme na míru kuchyňské linky, šatní skříně, dětské pokoje, kusový nábytek do celého interiéru nebo kancelářský nábytek a také didaktické hračky pro děti.

Důkladně propracujeme vaši představu, používáme kvalitní materiály, máme smysl pro detail a upřednostňujeme profesionalitu a preciznost.

Naše truhlárna funguje na stejném principu, jako naše ostatní služby. Máte konkrétní představu o nábytku, potřebujete pomoci s řešením ve vašem interiéru, vybavit nebo zmodernizovat vaší firmu? Jsme tu pro Vás. ToZařídíme. 

Jak postupovat?


  • Nebojte se nás oslovit. Prostřednictvím e-mailu truhlarna@tozaridime.cz nebo poptávkového formuláře nám zašlete informace o Vaši představě. Můžete využít i telefonický kontakt 603 780 288.
  • Po obdržení poptávky se s Vámi spojíme a domluvíme se na schůzce, kde vše zaměříme, probereme vaše požadavky, doladíme design a materiály.
  • Od nás obdržíte cenovou nabídku a výrobní schéma, na základě dohody je možné zpracovat 3D modelaci. 
  • Vámi odsouhlasenou zakázku zadáme do výroby.
  • Vaši zakázku dopravíme a namontujeme přímo na místě. 
  • Veškeré produkty naší truhlárny lze poskytnout v režimu náhradního plnění. 

Veškeré produkty z naší truhlárny poskytujeme v režimu náhradního plnění. Projednáme s Vámi všechny možnosti spolupráce, tak abyste byli spokojeni.