Nákupní galerie

Originály pro Vás 

Dlouho jsme přemýšleli, co bychom mohli vytvářet nad rámec našich nabízených služeb. Ukázalo se, že naši zaměstnanci nemají jen pracovní nasazení, ale jsou i přes jejich handicap umělecky nadaní. 

  • Proto jsme pro Vás začali šít hadrové andělky. Vybrat si můžete již z ušitých andělek s křidélky nebo si navrhnout svou vlastní panenku přesně podle Vašich představ. Andělky pro Vás ušije naše paní Jiřinka.
  • Chcete si ozdobit svůj dům a ještě podpořit dobrou věc objednejte si naše výjimečné, ručně malované veselé poštovní schránky. Poštovní schránky jsou z pozinkovaného materiálu, na malby používáme akrylové barvy nebo decoupage techniku. Všechny schránky jsou v konečné fázi přelakovány, aby jejich povrch zůstal nepoškozený. Poštovní schránku Vám velmi rádi také namalujeme dle Vašich představ. Stačí nás jen kontaktovat a sdělit nám Vaše představy o finální podobě.

Zakoupením naši výrobků podpoříte dobrou věc a ještě si uděláte radost. Podívejte se na do naší nákupní galerie - (Veselé poštovní schránky) (Andělky od Jiřinky

Pokud máte jakékoliv přání a představy ohledně Vámi objednané poštovní schránky nebo andělky, zašlete nám je, prosím, v emailu:  info@tozaridime.cz nebo nás kontaktujte telefonicky 603 780 288.

Můžete nám ihned napsat nebo objednat...