O nás

Kdo jsme

Naše Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. vznikla na jaře roku 2019 jako rodinná firma se sedmi zaměstnanci OZP s myšlenkou vytváření pracovních příležitostí pro zdravotně postižené spoluobčany. Postupně jsme myšlenku rozvíjeli a nyní máme již víc než 200 zaměstnanců ve čtyřech našich pobočkách po celé ČR.

Zabýváme se širokou škálou  kompletačních, montážních, demontážních, výrobních, kontrolních, balících a jiných služeb pro strojírenský, automobilový, polygrafický a elektrotechnický průmysl. 

Našim výhodou je poskytnout našim zákazníkům kompletní servis ve zpracování jejich zakázek a vyjít maximálně vstříc v jejich individuálních požadavcích a potřebách. 

Nyní provozujeme chráněné dílny v Praze, v Kuřimi u Brna, ve Frenštátě pod Radhoštěm a v Kravařích u Opavy.

Jsme schopni

Veškeré naše služby poskytujeme v režimu náhradního plnění. Projednáme s Vámi všechny možnosti spolupráce, tak abyste byli spokojeni. 


Jak postupovat?  

  • Nebojte se nás oslovit. Prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře nám zašlete informace o požadované službě. Pro rychlejší vyřízení volejte.
  • Po obdržení poptávky se s Vámi spojíme a domluvíme osobní setkání, na kterém si ujasníme přesné zadání vašich požadavků.
  • Na základě vašich požadavků Vám připravíme kalkulaci na míru.