Práce v dílně

Mistr/ová

Hledáme nového kolegu/yni pro naši novou pobočku v Kuřimi (okres Brno) na pozici Mistr/ová. Někoho, kdo je orientován na vedení lidí, má přirozenou autoritu a je ochotný pracovat.

Pracovní náplň:

  • - dohled a vedení zaměstnanců (cca 10 zaměstnanců)
  • - dohled nad výrobou
  • - zajištění plynulého chodu zakázky výrobou
  • - kontrola plnění zakázek
  • - zodpovědnost za bezpečnost práce na pracovišti
  • - rozdělování denních úkolů
  • - plánování docházky
  • - reporting jednateli společnosti

Požadujeme:

  • - praxe na pozici vedoucí/mistr/team leader - vítána
  • - technická, manuální zručnost a logické myšlení
  • - uživatelská znalost PC, MS Office, Excel
  • - spolehlivost, svědomitosti, samostatnost, logické myšlení, flexibilita, schopnost pracovat pod tlakem, přesnost

Nabízíme:

  • - zázemí a stabilitu společnosti
  • - odpovídající finanční ohodnocení
  • - hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (8 hod. prac.doba)
  • - vstupní zaškolení
  • - nástup možný dle dohody
  • - místo výkonu práce: Blanenská 355, 664 34 Kuřim

Operátor/ka (pobočka Praha nebo Kuřim)

Hledáme nové kolegy OZP a ID pro naši pobočku v Kuřimi nebo v Praze 4 na pozici Operátor.

  • ruční kompletace drobného zboží, reklamních produktů, dílů do automobilů
  • lepení, štítkování, balení výrobků
  • práce především v sedě

Požadujeme:

  • pouze OZP nebo ID
  • ochotu pracovat
  • manuální zručnost
  • přesnost
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • možnost úpravy pracovní doby dle domluvy (min. 4 hodiny)
  • vstupní zaškolení
  • nástup možný dle dohody
  • místo výkonu práce - pobočka Blanenská 355, 664 34 Kuřim (blízko Brna) nebo pobočka Jana Růžičky 1165, 148 00 Praha 4

Zaujala Vás naše nabídka a chcete se stát součástí našeho týmu?

Zavolejte na telefonní číslo: +420723086823 nebo zašlete Váš životopis prostřednictvím e-mailu: Stechr@tozaridime.cz nebo na adresu: Chráněná dílna ToZařídíme s. r. o. Jana Růžičky 1165, 148 00 Praha 4.